• +38 067-500-40-22 – ресторан
    (з 11-00 до 23-00)
  • +38 044-354-14-70 – готель
  • +38 067-500-07-17 – спорт

Новорічний корпоратив в KIDEV!

 

Новорічний корпоратив в KIDEV!

30 жовт. 2012

Святкування Нового Року за містом – це завжди щось казково-магічне серед засніжених ялин та сотен «зоряних» вогників новорічних гірлянд. І немає жодної різниці, Вами заплановано новорічний корпоратив чи банкет на Новій Рік в колі рідних та близких. Тут править бал Його Величність Свято: грає легка музика, персонал в «правильному» настрої, а вибір та аромат страв запрошує до столу негайно.

Вам не доведеться думати та контролювати деталі. Тут можна розслабитись та отримувати задоволення від якісного відпочинку. Організація та проведення корпоративів за містом, в тому числі, корпоративний Новій Рік – це наша робота, а ми розуміємось у святах!

Поспішайте, адже зовсім скоро новорічний корпоратив охопить Київ та інші міста України. Не забудьте забронювати залу та зустріти Новий Рік саме так, як Вам хотілося б провести весь наступний.

Та, перефразуючи великого В.Висоцького, можна стверджувати, що краще корпоратива під Києвом може бути лише новорічний корпоратив під Києвом в заміській резиденції KIDEV! 
Закрити

Вам передзвонити? Введіть необхідну інформацію для зв'язку з вами

 
Закрити

Забронювати столик або бенкет

Телефон:*
Дата:*
 
 
Закрити